15.12.2019
17:06
EN

İTB çalışanları 5. Geleneksel Aile Günü’nde bir arada

Çalışanlarının motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak, kurum içi iletişimi arttırarak takım olma ve aidiyet duygusunu artırmak amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleyen İzmir Ticaret Borsası, çalışanları ve aileleri için her yıl düzenlediği Geleneksel Aile Günü organizasyonunun beşincisini gerçekleştirdi. 15 Eylül 2018 tarihinde Çeşme’de gerçekleştirilen ve Borsa yöneticileri ile çalışanlarının aileleriyle birlikte katıldıkları etkinlikte tüm gün süren eğlenceli aktiviteler ve aile olimpiyatları düzenlendi.
 
Etkinliğe İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Uçak, Genel Sekreter Dr. Erçin Güdücü, Genel Sekreter Yardımcısı Sinem Çelikten, Danışman Dr. Pınar Nacak ile Borsa çalışanları ve aileleri katıldı.
 
Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren İzmir Ticaret Borsası Genel Sekreter Yardımcısı Sinem Çelikten “Aile günümüz; 127 yıllık geçmişiyle köklü bir kuruluş olan ve geleneklerine büyük önem veren Borsamızda çalışanlarımız arasında kurumsal aidiyeti güçlendirmek adına oldukça önem teşkil ediyor. Bu amaç doğrultusunda düzenlediğimiz etkinliklerimiz birçok Oda/Borsa için de örnek uygulama oldu.  Özellikle, hizmet kuruluşlarında en kıymetli sermayenin insan kaynağı olduğunun farkındayız. Aile Günü etkinliğimiz yaşantımıza güzel anılar eklemek, birbirimizi iş haricindeki bir ortamda yeniden keşfetmek, ailelerimizin ve çocuklarımızın kaynaşması, yaşam stresinden uzaklaşmak ve motivasyonumuzu artırmak adına çok önemli katkılar sağlıyor. Yönetim Kurulumuza bu fırsat için, çalışanlarımıza da katılımları için teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Açılış konuşmasının ardından katılımcılar tarafından oluşturulan takımlar ve bireysel oyunların yer aldığı aile olimpiyatlarında saha yarışları ve tavla turnuvası düzenlendi. Tavla Turnuvası’nda İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Uçak, canlı langırt yarışmasında “Mavi takım”, farklı saha içi aktivitelerini içeren takım yarışlarında “Denizciler” adlı ekip, masa langırtında Kaan ve Hakan Alhan’dan oluşan ekip, bireysel yarışma kategorisinde yer alan dart şampiyonasında ise Efecan Serin birinci oldu.
 
Tüm gün süren eğlenceli aktivitelerin sonucunda aile olimpiyatlarını ve tavla turnuvasını kazananlara, İzmir Ticaret Borsası yöneticileri tarafından madalya takdimi yapıldı. Etkinliğin sonunda İzmir Ticaret Borsası ailesi, günün anısına toplu fotoğraf çektirerek mutlu anlarını ölümsüzleştirdi.
 

21.09.2018

 

Geri dön