11.08.2020
07:13
EN

 Türk- Tanzanya İş Konseyi Heyet Ziyareti Hk.

DEİK'den gelen yazıda, DEİK/Türk-Tanzanya İş Konseyi tarafından 27 Kasım-01 Aralık 2012 tarihleri arasında Tanzanya’ya bir heyet ziyareti gerçekleştirilmesi planlandığı bildirilmiştir. Sözkonusu ziyaret kapsamında Tanzanya Özel Sektör Vakfı ile İş Konseyi Kuruluş Anlaşmasının imzalanması, İş Konseyi Ortak Toplantısının gerçekleştirilmesi ve Tanzanya Türk Ürünleri İhraç Fuarı açılışına katılım öngörülmektedir. 

Tanzanya’nın önde gelen işadamları ile biraraya gelme imkanı sunacak sözkonusu seyahate katılmak isteyen üyelerimizin başvuru formunu doldurarak en geç 24 Eylül 2012 tarihine kadar DEİK’e (okaragoz@deik.org.tr, Tel: 0212 3395070; Faks: 0212 2703592) iletmeleri gerekmektedir. 

NOT: 
  • Seyahat ücreti, Lojistik detaylar ve program, başvuru yapan firmalara daha sonra iletilecektir.
  • Seyahatin KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi Desteği kapsamına alınması konusunda KOSGEB nezdinde gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Söz konusu girişimin olumlu olarak neticelenmesi halinde KOSGEB Veri Tabanı’na kayıtlı olan firmalar, KOSGEB Müdürlüklerine başvurarak anılan teşvikten yararlanabilecektir. Bu nedenle, teşvikten yararlanmak isteyen ve KOSGEB Veri Tabanı’na kayıtlı olmayan firmaların kayıt prosedürlerini tamamlamaları gerekmektedir.

 

Geri dön