04.08.2020
23:35
EN

Polonya Ziyareti Hk.

Sayın Üyemiz,

TOBB alınan yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sn. M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında kısıtlı katılımlı bir heyet ile, 22-24 Kasım 2017 tarihlerinde Polonya’nın başkenti Varşova’ya bir ziyaret gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Program kapsamında, Polonya resmi makamlarıyla görüşmeler, Türk-Polonya İş Forumu ile Türk-Polonya firmaları arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirilmesi öngörülmektedir. Ziyaret programının Türk Hava Yolları (THY)’nin tarifeli uçuşu ile gerçekleştirilmesi planlanmakta olup, katılımcıların uçak biletlerini doğrudan temin etmeleri gerekmektedir.

Program kapsamında, 2 gece konaklama, şehir turu ve yerel transferler dâhil tüm lojistik hizmetler için TOBB tarafından Golden Bay firması görevlendirilmiştir. Katılım teyidi için, firmalar tarafından aşağıda verilen banka hesabına en geç 17 Kasım 2017 Cuma günü mesai saati bitimine kadar, açıklama kısmına katılımcı ad soyadı ile “TOBB-Polonya” yazarak 500,- (BeşYüz) Avro ön ödeme gerçekleştirilmesi, polonya.tobb.org.tr adresinde yer alan katılım formunun doldurulması ve avans ödeme dekontu ile bir adet yüksek çözünürlüklü (.jpeg) fotoğrafın polonya@tobb.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Katılım bedelinin kesinleşmesini müteakip, bakiye tutar ziyaret öncesinde katılımcılardan tahsil edilecektir. Kişi başı organizasyon giderleri, katılımcı sayısına göre tespit edilmektedir. Bu itibarla, katılım teyidini bildirip, ön ödemeyi yapmış olan üyelerimizin ziyarete katılmaktan vazgeçmeleri halinde, yapılan ödemenin iadesinin yapılabilmesi için, en geç 17 Kasım 2017 tarihinde TOBB’a yazılı olarak bildirimde bulunmaları gerekmektedir.

Not: Polonya Schengen vize bölgesi dahilindedir. Schengen vizesi olmayan katılımcıların http://www.vfsglobal.com/poland/turkey/ adresinde yer alan başvuru adımlarını izleyerek, aynı adresten ulaşılabilecek başvuru formunu doldurmaları ve Polonya vize işlemlerinden sorumlu Ankara (Ankara, Kavaklidere Mahallesi, Atatürk Bulvari, No:154, Cankaya) ve İstanbul (Cumhuriyet Caddesi, No:193, pbx:34380 Harbiye, Sisli) Vize Merkezi’ne (VFS yardım hattı: 0212 3735812) iletmeleri gerekmektedir.

Hesap No:
Golden Bay Turizm Yatırımları A.Ş.
Garanti Bankası Harbiye Şubesi
Euro IBAN: TR95 0006 2000 0780 0009 0966 39

İrtibat: İrem Ahi Seyhan, Uzman /TOBB Uluslararası İlişkiler Müdürlüğü
Tel: 0312 218 22 24/25

Bilgilerinize

 

 

 

Geri dön