28.02.2020
21:45
EN

Global Business Trends for Women in Engineering" temalı 2. Uluslarasası İş Kadınları Forumu

Sayın Üyemiz;

TOBB Genel Sekreterliğinden alınan 03.10.2017 tarihli yazıda, Dışişleri Bakanlığı'ndan aldıkları 19.09.2017 tarihli yazıya istinaden;

Bahreyn İş Kadınları Cemiyeti üyelerinin, Bahreyn Kralı Shaikh Hamad Bin İsa Al Khalifa'nın eşi ve aynı zamanda Kadın Yüksek Konseyi Başkanı olan Prenses Sabikha Al Khlifa'nın himayesinde 13-15 Kasım 2017 tarihlerinde "Global Business Trend for Women in Engineering" temalı 2. Uluslarasası İş Kadınları Forumu ve B2B fuarının düzenleneceğini bildirilmektedir.

Forumda kadınların bölgede ve dünyadaki ekonomik rolünün ele alınacağını, bu kapsamda Türkiye'den de konuşmacılarının davet edilmesinin planlandığı ve foruma Türk kadın derneklerinin katılımının memnuniyet duyacaklarını, katılım ücretinin 500,- ABD Doları olduğu, ayrıca B2B fuarında başta gayrimenkul yatırımcıları olmak üzere ülkemizden çeşitli sektör temsilcininin 1.000,- ABD Doları ücret karşılığında stant açabilecekleri ifade edilmektedir.

Detaylara TOBB web sayfası ( www.tobb.org.tr ) "Hizmetler" başlığı altındaki "Uluslararası İş İmkanları/ Yurt Dışı Etkinlikler" bölümünden ulaşılabilecektir.

Ayrıntılar için lütfen TIKLAYIN.

Saygılarımızla.

 

Geri dön