11.08.2020
07:10
EN

ANFAŞ FoodProduct Fuarı / 15-18 Şubat 2017

Sayın Üyemiz,

Türkiye’nin en büyük uluslararası gıda ve içecek fuarı olan ANFAŞ FoodProduct Fuarı 15-18 Şubat 2017 tarihleri arasında 24. kez Antalya Expo Center’da gerçekleştirilecektir.

FoodProduct Fuarı, kendi bünyesindeki Gıda Danışma Kurulu çalışmaları kapsamında konusunda öncü derneklerle iş birlikleri yürütmekte ve yaklaşmakta olan fuar organizasyonuna hızlı bir şekilde hazırlanmaktadır. Bununla beraber bu yıl ilki yapılacak olan ve gurme takipçilerinin şimdiden ilgisini uyandıran “Gastro Design Show-2017” adlı organizasyonda dünya çapında isim yapmış executive chefler tarafından hazırlanacak Á la carte menüler iç mimarların projelendirip uygulamasını yaptığı rastoranlarda sektör profesyonellerine tadımlık sunulacaktır.

Bu yıla özel olarak, Borsamız aracılığıyla katılımcı olmak isteyen firmalara KOSGEB desteğinin yanı sıra, Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) tarafından %50 indirim uygulanacaktır. Söz konusu fuara katılımcı olmak isteyen üyelerimizin arge@itb.org.tr adresine mail atarak iletişime geçmeleri bilgilerinize sunulur. 

 

Geri dön