11.08.2020
06:00
EN

2.Aegean Hosttech Fair Platform 2017 Ağırlama, Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı

Sayın Üyemiz,

2.Aegean Hosttech Fair Platform 2017 Ağırlama, Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı 22-25 Şubat 2017 tarihleri arasında, Ege’nin Turizm Merkezlerinden Kuşadası’nda, Efes Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

2016 yılında ilk kez gerçekleştirilen fuarda, özellikle 5 yıldızlı hotellerin şeflerinin üye olduğu TAFED ile yapılan etkinlikler çerçevesinde  1125 şef-aşçı ziyaretçi olarak katılmış olup, Ege bölgesi ölçeğinde kıyı şeridinde yer alan; Aydın, Kuşadası, Didim, İzmir Çeşme, Seferihisar, Foça, Özdere, Muğla, Fethiye, Bodrum, Marmaris, ve termal turizmin yoğun olduğu Afyon ve Denizli’den hotel satınalmacıları ve restoran cafebar yöneticileri ziyaret etmiştir. 

Fuar, gelişen ve büyüyen Otel & Restaurant & Cafe ve Bar işletmelerinin; Dekorasyon ve Mefruşatı, Endüstriyel Mutfak Ürünleri, Çamaşırhane Araçları, Servis ve İkram Ekipmanları, Temizlik, Gıda ve Sarf Malzemeleri tedariğinin sağlandığı ve Türkiye’nin kamu kurum kuruluşlarının ve sosyal tesislerin üst düzey yöneticilerini ağırlayan, en konforlu ve en verimli buluşması olmayı amaç edinmiştir.

Ayrıca, katılımcı firmalar, Ege Bölgesi’nin Otel & Restaurant & Cafe ve Bar Yöneticileri başta olmak üzere, Yunan Adaları, Körfez Ülkeleri’nin de aralarında bulunduğu ülke ve bölgelerden gelecek alıcılarla buluşturulacaktır. Bu amaçla; yer aldığı ülkelerden alım heyetleri çalışmasına başlanmıştır.

Söz konusu fuara katılmak isteyen üyelerimizin 27.01.2017 Cuma günü mesai bitimine kadar arge@itb.org.tr adresine bilgi vermesi rica olunur. Organizasyon firması tarafından otobüs organizasyonu yapılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

 

Geri dön