12.05.2021
11:40
EN

GREENTECH İzmir 2020

Sayın Üyemiz,

İzmir Kalkınma Ajansı'ndan alınan yazı ile İZKA tarafından her yıl içerik ve kapsam olarak yeniliklerle devam eden GREENTECH İzmir - Yeşil Teknolojilerde Start-up ve Kurumsal Aktör Buluşma Programının üçüncüsünün gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

Program ile Türkiye'nin her bölgesinden yeşil teknolojiler alanında faaliyet gösteren startuplar ile kurumsal aktörler arasında ortak Ar-Ge projelerinden, hizmet/ürün satışına, yatırımlardan teknoloji lisanslamaya kadar birçok faklı alanda işbirliği fırsatlarının oluşturulması amaçlanmaktadır. 

Bu amaç doğrultusunda, İZKA desteğiyle ReDis Innovation, Yerli Yeşil Yeni, GCIP Türkiye ve Endeavor Türkiye işbirliğiyle GreenTech İzmir 2020 Programı 27 Kasım Cuma günü 13-00-16:15 saatleri arasında çevrimiçi ortamda düzenlenecektir. 

Bahsi geçen programa katılım göstermek isteyen üyelerimizin [ygpd@izka.org.tr] adresine 26 Kasım’a kadar başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Link etkinlik gününden önce e-posta ile katılımcılara gönderilecektir. Organizasyon ile ilgili daha fazla bilgiye https://greentechizmir2020.izka.org.tr/ adresinden ulaşılabilmektedir. 

Bilgilerinize sunarız.

 

23.11.2020

 

Geri dön