İzmir Ticaret Borsası

İTB Eylül Ayı Üzüm Bülteni

Sayın üyemiz,

Borsamız Ar-Ge Müdürlüğünce hazırlanan Eylül ayı üzüm bülteni yayınlanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Adana Tarım Fuarı 2015

Sayın Üyemiz,

Tüyap Adana Fuarcılık Anonim Şirketi Tarafından, TARMAKBİR Türk Tarım Makineleri İmalatçıları Birliği ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Türkiye Tarım, Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Adana İl Tarım Müdürlüğü, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Adana Ticaret ve Sanayi Odaları, Seyhan, Yüreğir, çevre il ve ilçelerin Ziraat Odaları, TMMOB  Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi, Adana  ili Arı yetiştiricileri Birliği, Adana ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nin değerli destekleri ile hazırlanan ADANA TARIM FUARI 2015 – Adana 9. Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile ADANA SERA – BAHÇE FUARI 2015 – Adana 8. Seracılık, Bahçecilik , Fidancılık, Tohumculuk, Çiçekçilik ve Teknolojileri Fuarı 18 – 22 kasım 2015 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz:

TÜYAP ADANA FUARCILIK ANONİM ŞİRKETİ

Şerife YILMAZ
Proje Pazarlama Uzmanı
Tel: 0322 256 90 90
Faks: 0322 256 90 56
E-Posta:serifeyilmaz@tuyap.com.tr

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Peynir, Şarap, Soçi-2015 Festivali

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)'ten alınan yazıda; Rusya Federasyonu Soçi Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Türkiye-Rusya İş Konseyine iletilen bir yazıda Soçi TSO organizasyonu, Krasnodar Valiliği destekleri ve Krasnodar Bölgesi Tarım Bakanlığı himayelerinde, 30 Ekim - 1 Kasım 2015 tarihlerinde Soçi şehrinde "Peynir. Şarap. Soçi-2015” başlıklı Festivalin düzenleneceği bildirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İktisadi Araştırmalar Vakfı “Türkiye-Bosna Hersek Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu

Sayın Üyemiz,

İktisadi Araştırmalar Vakfı  (İAV) , Ziraat Bankası–Bosna  ile birlikte    21 Ekim 2015  tarihinde  Saraybosna’da  “Türkiye-Bosna Hersek  Ekonomik İlişkilerin Geliştirilmesi” Sempozyumu düzenlemektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk