İzmir Ticaret Borsası

Gayri Safi Yurtiçi Hasıla Hk.

Gayri Safi Yurtiçi Hasıla 2. Dönem 2012 bültenine ulaşmak için aşağıdaki linki tıkayınız.

 

http://www.tuik.gov.tr/PreHaberBultenleri.do;jsessionid=QGLhQQ9Mn2pwc093yp6TGZDpGw0hyZ2xy7d9yCz2tlG8jjnnyNVh!-1881139387?id=10895

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türk – Ukrayna İş Konseyi Ortak Toplantısı Hk.

DEİK'den gelen yazıda, 01 – 03 Ekim 2012 tarihlerinde Ukrayna’nın başkenti Kiev’e bir çalışma ziyareti düzenleneceği, ziyaret kapsamında “Türk – Ukrayna İş Konseyi Ortak Toplantısı” gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 Türk- Tanzanya İş Konseyi Heyet Ziyareti Hk.

DEİK'den gelen yazıda, DEİK/Türk-Tanzanya İş Konseyi tarafından 27 Kasım-01 Aralık 2012 tarihleri arasında Tanzanya’ya bir heyet ziyareti gerçekleştirilmesi planlandığı bildirilmiştir. Sözkonusu ziyaret kapsamında Tanzanya Özel Sektör Vakfı ile İş Konseyi Kuruluş Anlaşmasının imzalanması, İş Konseyi Ortak Toplantısının gerçekleştirilmesi ve Tanzanya Türk Ürünleri İhraç Fuarı açılışına katılım öngörülmektedir. 

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Libya Değerlendirme Toplantısı Hk.

DEİK'den gelen yazıda, Libya’da yaşanan gelişmeler neticesinde ortaya çıkan süreci işadamlarımızın en az zararla atlatmasına katkıda bulunmak amacıyla, Libya’daki son durum ve başlama safhasına gelen işlere ilişkin bilgi paylaşmak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere 17 Eylül 2012 tarihinde saat 16.00’da İstanbul, TOBB Plaza’da “6. Libya Değerlendirme Toplantısı” yapılacağı bildirilmiştir.
 
 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk