İzmir Ticaret Borsası

Çiftlikte Kesilen Küçük Miktarlardaki Kanatlı ve Tavşanımsı Etlerinin Doğrudan Arzına Dair Yönetmelik Hk.

Sayın Üyemiz,

Çiftlikte Kesilen Küçük Miktarlardaki Kanatlı ve Tavşanımsı Etlerinin Doğrudan Arzına Dair Yönetmelik 19 Eylül 2015 tarih ve 2948 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Belirli Canlı Tırnaklı Hayvanların İthalatı ve Transit Geçişine İlişkin Hayvan Sağlığı Kuralları Belirlenmesine İlişkin Yönetmelik Hk.

Sayın Üyemiz,

Belirli Canlı Tırnaklı Hayvanların İthalatı ve Transit Geçişine İlişkin Hayvan Sağlığı Kuralları Belirlenmesine İlişkin Yönetmelik 20 Eylül 2015 tarih ve 29481 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Limon Satış İhalesi Hk.

Sayın Üyemiz,

T.C. Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Dalaman Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nden alınan 29.09.2015 tarih ve 1119 sayılı yazıda; Müdürlüğe ait 2015 yılı üretimi 4 Parti Toplam 740 Ton Inerdonato Limon ve 1 Parti 40 Ton Mandarim-Clamentin Mahsulünün partiler halinde (Parsel Parsel) dalında (Tofur) olarak idari şartname esaslarında ihale muhammen fiyatlarıyla, İşletmenin Alım-Satım ve İhale Komisyonu huzurunda açık arttırma suretiyle 06 EKİM 2015 SALI günü saat 14:00'te tekrar ihalesinin yapılacağı bildirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk