İzmir Ticaret Borsası

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun uygulama ihtiyaçları doğrultusunda incelenmesi anketi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü sorumluluğunda alt çalışma grubu oluşturularak bir anket hazırlanmıştır

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türkiye İhracatçılar Meclisi Arjantin (Buenos Aires) İşadamları Heyeti, 21-25 Nisan 2014

Sayın Üyemiz,

Türk Hava Yolları, Arjantin'in başkenti olan Buenos Aires'e yeni hat açmış ve uçuşlara başlamıştır. Bu vesile ile Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin THY ile yaptığı protokol çerçevesinde azami 30 iş adamı ile birlikte 21 - 25 Nisan 2014 tarihleri arasında Buenos Aires'e yönelik iş adamları heyeti gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kalkınma Bakanı Sn. Cevdet Yılmaz Başkanlığında İran’a Düzenlenecek İş Heyeti, 15 – 17 Nisan 2014

Sayın Üyemiz,

DEİK / Türk – İran İş Konseyi tarafından, T.C.Kalkınma Bakanı ve Türkiye-İran Karma Ekonomik Komisyon Eş Başkanı Sn. Cevdet Yılmaz başkanlığında 15-17 Nisan 2014 tarihlerinde İran’ın Tahran ve Tebriz şehirlerine bir ziyaret düzenlenecektir. Söz konusu ziyaret kapsamında Türkiye – İran 24. Dönem Karma Ekonomik Komisyon Toplantılarına paralel olarak, Tahran ve Tebriz’de iki ülke iş dünyasını biraraya getiren İş Konseyi toplantıları gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Güney Afrika Yatırım Forumu ve Güney Afrika Cumhuriyeti Heyet Ziyareti

Sayın Üyemiz,

ICON Magazine tarafından, 19 Haziran 2014 tarihinde Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Johannesburg kentinde DEİK'in Stratejik Ortaklığında ‘Güney Afrika Yatırım Forumu’ düzenlenecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk