İzmir Ticaret Borsası

Türkiye - Bulgaristan Gümrük İdaresi Başkanları Toplantısı Görüş Talebi

Sayın Üyemiz,

2014 yılı Mart ayı içerisinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve Bulgaristan Gümrük İdaresi arasında gerçekleşmesi planlanan toplantıda görüşülmesinde yarar görülen konular hakkında TOBB tarafından görüş sorulmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türkiye-Gambiya İş Forumu, 12.02.2014, İstanbul

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türk-Gambiya İş Konseyi tarafından, Gambiya Cumhurbaşkanı Sayın Yahya Jammeh’in ülkemize düzenledikleri resmi ziyaret vesilesiyle, Konuk Cumhurbaşkanı’nın teşrifleriyle, 12 Şubat 2014, Çarşamba günü İstanbul’da, Çırağan Palace Kempinski Otel’de, 12.30 ile 14.30 saatleri arasında, “Türkiye-Gambiya İş Forumu” gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İtalya "Mission for Growth" Heyeti

Sayın Üyemiz,

EBİLTEM tarafından, Avrupa İşletmeler Ağı’nın en önemli önceliklerinden birinin KOBİ’lerin yeni pazarlara açılması ve kendilerini geliştirmesi olduğu belirtilmiş ve çalışmalar kapsamında İtalya’nın güney bölgesinde bulunan Napoli şehrinde 14 Mart 2013 tarihinde ve Palermo şehrinde 27 Mart 2014 tarihinde 2 ayrı İkili Görüşme Etkinliği düzenleneceği iletilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İskenderiye Beyt-ül Amel İşadamları Derneği Üyeleri ile İkili Görüşmeler, 17 Şubat 2014, İstanbul

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türk-Mısır İş Konseyi tarafından, T.C. İskenderiye Ticaret Ateşeliği desteğiyle, 17 Şubat 2014, Pazartesi günü, 09:30-12:00 saatleri arasında TOBB Plaza, İstanbul’da İskenderiye Beyt-ül Amel İşadamları Derneği üyeleri ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yunanistan Yatırım Forumu, 27 Şubat 2014

Sayın Üyemiz,

Yunanistan’ın Ankara Büyükelçiliğinin organizasyonuyla, Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı, Ankara Sanayi Odası ve Ankara Ticaret Odası desteğiyle, 27 Şubat 2014 tarihinde, saat 16.30’da, Ankara Sanayi Odası'nda Yunanistan Yatırım Forumu düzenlencektir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk