İzmir Ticaret Borsası

Türk-Azerbaycan İş Konseyi Organizasyonunda Bakü - Sumgayıt Ziyareti, 10-11 Şubat 2014

Sayın Üyemiz,

DEİK Türk-Azerbaycan İş Konseyi tarafından, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in özel talimatı ile kurulan “High Tech Park” ile Sumgayıt Teknolojiler Parkı ve Kimya Sanayi Parkında yer alan tesisleri yerinde incelemek, yeni işbirliklerinin oluşturulmasına yönelik fırsatlarla ilgili bilgi almak amacıyla,10 – 11 Şubat 2014 tarihlerinde Bakü ve Sumgayıt’a bir işadamları heyetinin ziyareti öngörülmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türkiye - İran Uluslararası Yatırım Fırsatları Konferansı

Sayın Üyemiz, 

T. C. Tahran Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nin yazısında, İran’daki Jahan Parsian International Investment Company tarafından, 4 Şubat 2014 Salı günü, Istanbul Ceylan Intercontinental Otel’de, Türkiye-İran Uluslararası Yatırım Fırsatları, Ticari ve Sanayi İşbirliği Tanıtım Konferansı düzenlenecektir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ülkemizin Afrika Kalkınma Bankası'na Üyeliği Hk.

Sayın Üyemiz,

TOBB'dan gelen, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı'nın 20.12.2013 tarihli yazısında ülkemizin Afrika Kalkınma Bankası'na üyelik sürecinin tamamlandığı ve Banka'nın 78. üyesi olduğu bildiirlmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

THY'nin Hartum Seferlerine Başlaması Vesilesiyle Sudan Ziyareti, 24-27 Şubat 2014

Sayın Üyemiz,

Türk Hava Yolları’nın (THY), Sudan’ın başkenti olan Hartum uçuşlarına başlaması vesilesiyle THY ile yapılan protokol çerçevesinde azami 15 iş adamımız ile birlikte TİM tarafından, 24 - 27 Şubat 2014 tarihleri arasında Hartum’a yönelik bir iş adamları heyetinin gerçekleştirileceği bildirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türk Konseyi İş Forumu, 19 Şubat 2014

Sayın Üyemiz,

Türk Konseyi İş Forumu’nun, TOBB ev sahipliğinde, Türk Konseyi Sekretaryası ile işbirliği içerisinde, 19 Şubat 2014 Çarşamba günü, 09.00-17.00 saatleri arasında, TOBB İstanbul Hizmet Binası’nda (TOBB Plaza Gültepe) gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.​
 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kazakistan Ulusal Tarım Şirketi KazAgro'nun Talebi Hk.

Sayın Üyemiz,

TOBB'dan gelen Dışişleri Bakanlığı'nın 13.01.2014 tarihli yazısında KazAgro şirketinin Kazak tarım sektörüne yabancı yatırımların çekilebilmesi için  girişimlerde bulunduğu bildirilmektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk