İzmir Ticaret Borsası

Prim Borçları Hk.

Sayın Üyemiz,

Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Sigorta Primleri Genel Müdürlüğü'nün 13.08.2013 sayılı ekli yazılarında Tarımsal Faaliyette Bulunanların Prim Borçlarının Sattıkları Tarımsal Ürün Bedellerinden Kesinti Yapılmak Suretiyle Tahsil Edilmesine Dair 01.03.2013 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliğe dair uygulama 02.07.2013 tarih ve 2013-27 sayılı genelge ile açıklanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İTB KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ BAŞLIYOR...

Sayın Üyemiz,

İzmir Ticaret Borsası tarafından 21 Ekim 2013 – 06 Kasım 2013 tarihleri arasında KOSGEB Girişimcilik Destek Programı kapsamında düzenlenecek “Uygulamalı Girişimcilik Eğitim Programı” na ilişkin dökümanlar ilişikte sunulmuştur. .

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

15 Özel Sektör Buluşma Top Tarihi Değişti.

Sayın Üyemiz,

İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası (ICCIA) İran Ticaret, Sanayi, Madencilik ve Tarım Odası ve İslam Kalkınma Bankası işbirliğinde, 28-30 Ekim 2013 tarihleri arasında, “Küresel Kalkınmada İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Ülkelerinin Rolü” teması altında, “15. İslam Ülkeleri Özel Sektörü Tanıtım, Ticaret, Ortak Girişim ve Yatırım Toplantısı”  ve “7. İslam Ülkeleri İş Kadınları Forumu” nun, İran İslam Cumhuriyeti’nde düzenlenecektir. 
 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk