İzmir Ticaret Borsası
BORSA GÜNDEMİNDE BUGÜN
2 Temmuz 2021

Havalimanlarında Örnekleme (Sampling) PCR Testi Alınması

T.C. İzmir Valiliği İl Salgın Denetim Merkezi'nden alınan yazıda; koronavirüs önlemleri kapsamında yurt dışından Türkiye'ye gelen ve elinde PCR testi bulunan belli sayıda yolcunun, Sağlık Bakanlığı tarafından havalimanlarında örnekleme (sampling) temelinde yeniden teste tabi tutulabileceği iletilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çekirdeksiz Kuru Üzüm Toptan Satış Fiyatları / Temmuz 2021

T.C. Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü Fındık İşleri Dairesi Başkanlığı'ndan alınan yazıda; İzmir ve Denizli Şube Müdürlükleri stoklarında bulunan 2020 mahsulü çekirdeksiz kuru üzümlerin toptan satışlarına Temmuz ayında da belirtilen fiyat, usul ve esaslarda devam edileceği bildirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürdün Sanal Yatırım Konferansı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden (TOBB) alınan yazıda, Ürdün Ankara Büyükelçiliği'nin yazısına atfen; Ürdün Yatırım Komisyonu'nun Ürdün Başbakanı Dr. Bisher Al Khasawneh'in himayesinde 12 - 13 Temmuz 2021 tarihlerinde Ürdün Sanal Yatırım Konferansı'nı gerçekleştireceği iletilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Üretimde Yapısal Dönüşüm Çağrısı Bilgilendirme Semineri

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda (TOBB); Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TOBB ve Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu iş birliğinde gerçekleştirilecek olan 5 Temmuz 2021 Pazartesi tarihli "Üretimde Yapısal Dönüşüm Çağrısı Bilgilendirme Semineri" düzenleneceği bildirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

4 Element ve İnsan
İzmir Ticaret Borsası
İzmir Tarım Teknoloji Merkezi
Son Tescil Bülteni
FbTwIgLiSf/izmirticaretborsasiwww.itb.org.tr+90 (232) 425 13 70info@itb.org.tr