İzmir Ticaret Borsası

Moldova / Gagavuzya Yatırım Forumu, 20 Aralık 2018, River Plaza İstanbul

Sayın Üyemiz,

DEİK’ten alınan yazıda, Türkiye – Moldova İş Konseyi ve Moldova Cumhuriyeti Gagavuzya Özerk Bölgesi Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü iş birliğinde 20 Aralık 2018 Perşembe günü 10:30-13:00 saatleri arasında River Plaza’da “Gagavuzya Yatırım Forumu” düzenleneceği bildirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türkiye – Kazakistan İş Forumu, 18 Aralık 2018, İstanbul

Sayın Üyemiz,

DEİK’ten alınan yazıda, DEİK/Türkiye – Kazakistan İş Konseyi tarafından 18 Aralık 2018 tarihinde DEİK’te (Adres: River Plaza, Büyükdere Caddesi, Bahar Sokak No:13, Kat: 1, Levent – İstanbul) Türkiye – Kazakistan İş Forumu düzenleneceği bildirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İnsani Yardım Kampanyası

Saynı Üyemiz;

T.C. İzmir Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünden alınan yazıda; Yemen'de yaşanan insanlık dramına karşı insani yardım kampanyası başlatıldığı belirtilerek, Kampanyaya destek için "Yemen" yazıp 1866 numaraya SMS göndererek 10 TL veya www.afad.gov.tr sayfasından ya da bankalardaki bağış ekranlarındaki AFAD Yemen hesaplarını seçerek dilediğinen tutarda bağış yapılabileceği belirtilmektedir.

Saygılarımızla.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İhale ilanı Hakkında

Sayın Üyemiz,

T.C. İzmir Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden alınan yazıda, 12.12.2018 tarihinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu Hükümlerine göre satış ve kira ihaleleri yapılacağı bildirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmelik

Sayın Üyemiz,

07/11/2018 tarih ve 30588 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanarak aynı gün yürürlüğe giren değişiklikle, Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmeliğin 12/C maddesi başlığı ile birlikte aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında Yönetmelikte Değişiklik

Sayın Üyemiz,

Kısa Çalışma ve Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik 9 Kasım 2018 tarihli ve 30590 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk