İzmir Ticaret Borsası

9. Türk İhraç Ürünleri Sergisi, Aşkabat

Sayın Üyemiz,

TOBB'dan alınan yazıda, Türkmenistan Ticaret Ve Sanayi Odası tarafından Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta 15-17 Aralık 2018 tarihlerinde 9. Türk İhraç Ürünleri Sergisi’nin düzenleneceği bildirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Teknoparkların Ar-Ge Merkezlerinin ve Tasarım Merkezlerinin Firmalara Sağladığı Avantajlar Toplantısı

Sayın Üyemiz;

Teknoloji bir buluşu ticari bir ürün, yöntem veya hizmet haline dönüştürmek amacıyla kurulan Teknoloji Geliştirme Bölgelerinde faaliyet gösteren ve bünyesinde Ar-Ge Merkezi ve Tasarım Merkezi olan firmalara yönelik bir çok ajantaj bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Venezuela Ziyareti Hk.

Sayın Üyemiz,

TOBB’dan alınan yazıda, Ticaret Bakanlığı’nın ilgili yazısına atfen, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Aralık ayı başında Venezuela’ya bir ziyaret gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü bildirilmiştir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İran'daki Fuarlar Hk.

Sayın Üyemiz,

TOBB'dan yazıda, İran'da önümüzdeki dönemde Tahran Sanayi Tarım ve Ticaret Örgütü tarafından Tahran Boostane Goftegoo Fuar Salonu'nda aşağıda belirtilen uluslararası fuarların düzenleneceği bildirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yönetmelik Değişiklikleri Hk.

Sayın Üyemiz,

Perakende olarak satışa sunulan mal ve hizmetler hakkında düzenlemeler içeren ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 54 üncü maddesine dayanılarak  uygulanmakta olan ‘Fiyat Etiketi Yönetmeliği’nde’ yapılan değişiklikler 18/09/2018 tarihli ve 30539 sayılı Resmi Gazete ‘de yayımlanmıştır. Yayım tarihinden itibaren on beş gün sonra yürürlüğe girecek değişiklikler aşağıda yer almaktadır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk