İzmir Ticaret Borsası

Tesislere Yönelik İleri Seviye Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi, Raporlanması ve Doğrulanması Eğitimi Hk.

Sayın Üyemiz,

TMMOB Çevre Mühendisleri Odasında gelen yazıda 8-9 Nisan 2017 tarihlerinde Tesislere Yönelik İleri  Seviye Sera Gazı Emisyonlarının İzlenmesi, Raporlanması ve Doğrulanması Eğitimi verileceği bildirilmektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

7. Doğu Anadolu Tarım, Hayvacılık ve Gıda Fuarı

Sayın Üyemiz,

Van Ticaret Borsası’ndan gelen yazıda, geçtiğimiz yıl binlerce ilgilinin ziyaret ettiği Doğu Anadolu Tarım, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın 7.sinin, Van OFKM Fuar ve Kongre Merkezi’nde 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirileceği belirtilmektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Irak Agrofood 2017 Gıda Fuarı

Sayın Üyemiz,

Akdeniz İhracatçı Birlikleri (AKİB) Genel Sekreterliği'nden alınan yazıda; 23-26 Ekim 2017 tarihleri arasında Erbil'de düzenlenecek olan "Irak Agrofood 2017 Gıda Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonunun, 6. kez AKİB organizasyonunda gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mozambik Ticaret Heyeti

Sayın Üyemiz,

KOSGEB'den alınan yazıda; Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu, Türkiye İhracatçılar Meclisi organizasyonu ve THY işbirliği ile 10-12 Mayıs 2017’de Mozambik'e yönelik ticaret heyeti düzenlenecek olup başkent Maputo şehrini kapsayacak söz konusu organizasyonda iş gezilerinin yanı sıra her iki ülke girişimcilerini buluşturan nitelikli iş görüşmeleri gerçekleştirileceği belirtilmektedir. 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

E-Commodity Bazaar
İTB Akıllı Tarım Portalı
Toprak ve Çocuk