İzmir Ticaret Borsası
BORSA GÜNDEMİNDE BUGÜN
12 Ocak 2023

Moldova - EXPO 1 - 5 Şubat 2023

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda (TOBB), Moldova Ankara Büyükelçisi'nin yazısına atfen; "Made in Moldova" Ulusal Fuarı'nın, 1 - 5 Şubat 2023 tarihlerinde, Kişinev'deki MOLDEXPO Uluslararası Fuar Merkezi'nde düzenleneceği bildirilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Çevreye İlişkin Beyanlar İçeren Reklamlar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda (TOBB), Ticaret Bakanlığı'nın yazısına atfen; çevreye ilişkin beyan ve görseller içeren ticari reklam ve ticari uygulamalarda, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar Yönetmeliği ve kılavuz hususlarına uyulması talep edilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Türkiye - Tacikistan İş Forumu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan yazıda (TOBB), Tacikistan Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanı Sherali Kabir'in Ankara ziyareti kapsamında, Sn. Sherali Kabir ve beraberindeki heyetin katılımıyla, 19 Ocak 2023 Perşembe günü, 14:00 - 15:30 saatleri arasında, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 numaralı salonlarında Birlikleri (TOBB) organizasyonunda Türkiye - Tacikistan İş Forumu'nun düzenleneceği iletilmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

İzmir Ticaret Borsası
İzmir Ticaret Borsası
4 Element ve İnsan
İzmir Tarım Teknoloji Merkezi
/izmirticaretborsasi+90 (232) 425 13 70
FbTwIgLi